تبلیغات
رهاتر از گیسوان شالیزاران - القدس لنا
رهاتر از گیسوان شالیزاران
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 شهریور 1388 توسط سعید

1) درخت زیتونی استوار در گوشه ای ایستاده. لودر اسرائیلی مستقیم به آن حمله می کند، بر سر او می کوبد و او را از آنجا در می آورد.

2) کودکی همراه همبازیانش بر پشت بام خانه شان با پرچم سبز حماس دارد بازی می کند. جنگنده اسرائیلی مستقیم او و همبازیانش را نشانه می رود و به شهادت می رساند.

3) مادری تازه فرزندش را به دنیا آورده و مشغول شیر دادن به کودک چند روزه اش است. ناگهان بمبی بر سقف خانه فرود می آید و از مادر و کودک چیزی باقی نمی ماند.

4) اذان ظهر را تازه گفته اند و مردم مسلمان هر جا که هستند خود را به مسجد می رسانند و آماده نماز می شوند. تکبیر را که می گویند مسجد با خاک یکسان می شود.

5) پاسی از شب است. خانواده ای پس از یک روز طاقت فرسا شب را آسوده به خواب رفته اند. بلدوزرهای اشغالگر ناگهان سکوت شب را می شکنند و خانه را بر سر اهالی خانه ویران می کنند.

6) زیر گرمای 60 درجه خورشید در تابستان، کشاورز میانسالی مشغول کشاورزی و آماده کردن زمینش است. تمام بدنش خیس عرق شده. عده ای از شهرک نشینان با چوب و چماق به او حمله می کنند، دست و پایش را می شکنند و زمینش را ویرانه می کنند و می روند.

و هزاران ماجرای دیگر...

اینها تنها بخشی از ماجرای سال ها، ماه ها، روزها و یا حتی ساعت های اسارت سرزمینی است بس غریب...
مردمان آن سرزمین سالهاست که به خاک و خون کشیده می شوند اما فلسطین هنوز از یاد نرفته، هنوز نمرده است.

عده ای گفتند که فلسطینی ها قبل از سال 1948 (آغاز تشکیل کشور جعلی یهودی) سرزمین هایشان را به صهیونیست ها فروختند و کلی پول هم گرفتند! اگر پول گرفتند و فروختند در اردوگاههای آوارگان در لبنان و سوریه و اردن و مصر با آن وضع فلاکت بار چه می کنند؟ پول گرفتند تا به صبرا وشتیلا بروند و آنجا توسط فالانژ ها و صهیونیست های جنایتکار سلاخی شوند؟!
تل آویو کنونی قبل از تشکیل رژیم صهیونیستی یک بیابان بود با عده ای عرب بادیه نشین. آیا صهیونیست ها بیابان را از بادیه نشینان خریداری کردند؟ اصلا مگر سرزمین ها و کشور ها قابل خرید و فروش هستند؟

از سال 1948 تا 2009 نزدیک به 61 سال می گذرد و صهیونیست ها همچنان پا بر جا هستند. 61 سال است که جامعه ای نژاد پرست و جنایتکار گرد هم آمده اند و پادگان بزرگی تشکیل داده اند و نام کشور بر آن گذاشته اند!
یهودیان مهاجر به سرزمین های اشغالی را سه دسته مزراحیم (مهاجران بعضی مناطق آسیایی)، سپاردی (مهاجران آفریقایی و غیر اروپایی)، و اشکنازی (مهاجران غربی) تشکیل می دهند که اشکنازی ها بالاترین شأن و امکانات اجتماعی را در اختیار دارند و در مقابل سپاردی ها کم ترین امکانات را دارند و همیشه در حاشیه و بی توجهی هستند.

بیشترین آمار قاچاق زنان، فحشا، قاچاق اعضای بدن انسان و بسیاری از کثافت کاری های دیگر را رژیم صهیونیستی در اختیار دارد. زنان و دختران بسیاری از کشور ها مخصوصا کشورهای بلوک شرق اروپا به امید کار و تامین مالی به سرزمین های اشغالی می آیند ولی به جای کارهای سالم به کار در کلوپ های شبانه و کثافت خانه ها گمارده می شوند تا جوابگوی خواسته های شهوانی و کثیف افسران صهیونیست باشند. مسیری که بازگشتی در آن نیست...

جوانان فلسطینی را شهید می کنند و تمام اعضای بدنشان را خارج و جسد خالی از عضو را که پر از پنبه شده و دوخته شده تحویل خانواده می دهند و با زور شرط می کنند که حتما باید شبانه، بی سر و صدا و بدون حضور زنان دفن شود مبادا گند کارهای پلیدشان در بیاید.

هر چقدر از جنایت های این رژیم پلید بنویسی باز هم کم خواهی آورد...

همه اینها مصمم ترم می کند که در روز قدس با تمام وجودم بگویم:

مرگ بر اسرائیل

 
طبقه بندی: شخصی،  مقاومت، 
برچسب ها: فلسطین، مقاومت، اسرائیل، رژیم صهیونیستی، قدس، جنایت، غزه،
قالب وبلاگ